De wereld van TravelMedia B.V.

TravMagazine is al sinds 1982 het vaste
baken in de reisbranche. Onmiskenbaar voor iedereen
die werkzaam is in en rond de reisbranche.

De mensen van TravelMedia B.V.

TravelMedia B.V. is de Nederlandse marktleider binnen de reiswereld op het gebied van B2B media. Naast het wekelijkse vakblad TravMagazine en het kwartaalblad M!CE & Event Travel zijn we ook actief online, middels de kennisplatformen TravEcademy en TravBusinessEcademy. Daarnaast organiseert TravelMedia B.V. verschillende evenementen o.a. de Dutch Travel Awards op de Vakdag van de Vakantiebeurs, het M!CE & Business Travel Event, de Kennistest en diverse andere events in samenwerking met klanten of met de platformen ZRN (zelfstandig reisadviseurs Nederland) en TravConnect.


Dit zijn de mensen achter TravelMedia B.V.

Tom van Apeldoorn

Tom van Apeldoorn

Tom van Apeldoorn

Tom van Apeldoorn

Owner
T: +31(0)35-6728830
E: tom@travmedia.nl
TJ van Apeldoorn

TJ van Apeldoorn

TJ van Apeldoorn

TJ van Apeldoorn

Co-Owner
T: +31(0)35-6728830
E: tj@travmedia.nl
Dennis Ebbers

Dennis Ebbers

Dennis Ebbers

Dennis Ebbers

Commercial Manager
T: +31(0)35-6728852
E: dennis.ebbers@travmedia.nl
Jan Gorter

Jan Gorter

Jan Gorter

Jan Gorter

Sales Manager
T: +31(0)35-6728855
E: jan.gorter@travmedia.nl
Kim Kuijer

Kim Kuijer

Kim Kuijer

Kim Kuijer

Marketing Executive
T: +31(0)35-6728865
E: kim.kuijer@travmedia.nl
Mandy Baggelaar

Mandy Baggelaar

Mandy Baggelaar

Mandy Baggelaar

Operational Manager
T: +31(0)35-6728830
E: info@travmedia.nl
Theo de Reus

Theo de Reus

Theo de Reus

Theo de Reus

Chief Editor
T: 035-6728843
E: theo.de.reus@travmedia.nl
Tijn Kramer

Tijn Kramer

Tijn Kramer

Tijn Kramer

Editor-in-Chief MICE & Business Travel
T: +31(0)35-6728848
E: tijn.kramer@travmedia.nl
Belinda Meijers

Belinda Meijers

Belinda Meijers

Belinda Meijers

Senior Editor
T: 035-6728830
E: belinda.meijers@travmedia.nl
Sofie Smets

Sofie Smets

Sofie Smets

Sofie Smets

Editor
T: 035-6728830
E: sofie.smets@travmedia.nl
Judith Wetselaar

Judith Wetselaar

Judith Wetselaar

Judith Wetselaar

(Web) Editor
T: +31(0)35-6728858
E: judith.wetselaar@travmedia.nl
Cathelijn Paling

Cathelijn Paling

Cathelijn Paling

Cathelijn Paling

Editor
T: +31356728846
E: cathelijn.paling@travmedia.nl
Sales team

Sales team

Sales team

Sales team

Jan Gorter & Dennis Ebbers
T: +31 (0) 35 672 8855/8852
E: sales@travmedia.nl